Biztonsági őr - Kecskemét

Több mint egy munka, harmónia. Több mint egy csapat, összetartozás. Az Ecofamilynél hisszük, hogy a legnagyobb érték az ember. Hiszünk benne, hogy a legfontosabb minden munkatársunknak olyan környezetet teremteni, ahol jó érzéssel és szívvel dolgozhatunk együtt. Szeretettel várunk, csatlakozz hozzánk! Saját alkalmazotti munkaviszonyba keresünk biztonsági őr munkatársakat!

Főbb feladatok

  • Ellenőrzi és betartatja a személyzettel, a vásárlókkal és a szállítókkal az üzletek működését biztosító rendszabályokat
  •  Csomag és táska ellenőrzések elvégzése
  • Eltulajdonítások és rongálások megakadályozása
  •  Rendkívüli események során szükséges intézkedések megtétele
  •  Jegyzőkönyv készítés
  •  Üzlet működésének segítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Érvényes vagyonőri okmányok, előnyt jelent a gyakorlati tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  •  Jó megfigyelőképesség
  •  Csapatszellem
  • Ápolt megjelenés
  • Udvarias, határozott, barátságos viselkedés
  • Jó kommunikáció és konfliktuskezelési képesség
  •  Biztonságtudatos szemlélet

Amit kínálunk

  • Elérhető összes havi bruttó jövedelem már a belépésedkor, akár: 550.110 Ft (A bruttó bér tartalmazza az 5%-os délutáni pótlékot hétköznaponként 16:00 órától, a 10%-os szombati és 50%-os vasárnapi pótlékot, valamint a bruttó 45.113,-Ft összegű jelenléti bónuszt teljes ledolgozott hónap esetén.
  •  A 7. teljes hónaptól 13. havi fizetés, 1 havi nettó alapbérednek megfelelő összegben.
  • Átfogó betanulási programon veszel részt, 2 hónapon keresztül egy mentor segítségével.
  •  Stabil, folyamatosan fejlődő munkahelyen dolgozhatsz velünk hosszú távon.
  • Vidám összetartó csapat, családias légkör vár nálunk.
  •  Zöldség, gyümölcs, kávé és vitamin juttatást biztosítunk Számodra.
  • 2 nap extra pótszabadság is jár 1 éves munkaviszonyod után.
  •  Kedvezményes bankszámla és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz.
  • Sportjutalom kifizetés havi 2 alkalommal, versenyeken való részvételed után, összesen bruttó 20.000 Ft értékben.
  •  Csapatépítőn vehetsz részt munkaidőben évi egy alkalommal.
  •  Személyzeti ajánlásod után, nettó 50.000 Ft jutalmat fizetünk ki Részedre.
  •  2 alkalommal történő véradás után bér- és munkaidő kedvezményben részesülsz.
  • Munkába járásod a törvény szerinti maximális díjazással térítjük: távolsági bérleted 86%-át, autóval történő bejárásodat pedig 30 Ft / km összeggel támogatjuk

Állás adatai

Állás azonosító: 1225
Pozíció pontos megnevezés: Biztonsági őr
Munkavégzés helye: Kecskemét
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Biztonsági őr